
Вінтажна шкіряна обкладинка для документів і паспорта Grande Pelle
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-811-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна обкладинка для паспорта та документів авто з відділом для пластикових карт Grande Pelle. Модель має лаконічний дизайн і продуманий функціонал. Всередині є можливість розмістити паспорт, водійське посвідчення, страховку, пластикові картки та багато іншого. Відрізняється розкішним зовнішнім поглядом. Дозволить підкреслити імідж і статус власника. Хороший подарунок на будь-яке свято. Перевагою перед іншими аналогічними моделями, представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється не з української, а з високоякісної, натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 950 ₴










