
Червоний вінтажний картхолдер на магніті Grande Pelle
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 1927-810-1
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Card case GP Grande Pelle виготовлений з натуральної вінтажної шкіри найвищої якості (Crazy horse). Усередині має одну великою кишенею в яку вміщується до 24 пластикових карт та дві додаткові стандартні секціі, які ручно фіксуються магнітною застібкою. Компактний розмір візитниці дозволяє завжди мати її під рукою і допоможе не втрачати контакти Ваших партнерів по бізнесу. Купити кишенькову візитницю - це вирішити питання зручності і практичності. У даному аксесуарі реалізовані ідеї італійського дизайну, високоякісна італійська шкіра рослинного дублення має приголомшливий стильний вигляд. Приємним доповненням Стане красива подарункова упаковка. Дана модель представлена в різних кольорах.
GP - компанія, що спеціалізується на трендових бізнес аксесуарах і модних шкіргалантерейних виробах. Перевагою перед іншими аналогічними моделями представленими на Українському ринку є те, що дана обкладинка виготовляється з високоякісної натуральної італійської шкіри, яка надає виробу більш солідний і дорогий вид.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Виробник | Grande Pelle |
| Кількість відділень для кредитних карт | 21-25 |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Магнітна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Візитниця |
| Кількість відділень | 30 |
- Ціна: Ціну уточнюйте






