Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кардхолдер Grande Pelle виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Дана модель передбачає одне прозоре відділення та три секції для кредитних або дисконтних карток. Аксесуар сподобається тим, хто вважає за краще компактність і зручність у використанні. CardCase компанії Grande Pelle ( «GP») - це стиль і висока якість за прийнятну ціну, модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Застібка | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Затискач для купюр |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
- Ціна: 350 ₴






