
Шкіряний чоловічий гаманець середнього розміру ST Leather
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-622-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне бренду ST виготовлено з приємної на дотик натуральної матової шкіри. Виріб пошитий якісно, закривається на хлястик з кнопкою. Усередині гаманця є два основних відділення для купюр, кишеня на блискавці на задній стінці, монетниця на кнопці, п'ять секцій для пластикових карток, дві з яких прозорі, в яких можна зберігати фотографію близької людини або будь-які інші документи невеликого формату. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴








