
Коричневий чоловічий гаманець з натуральної шкіри ручної роботи GP Leather
625 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-618-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виготовлений із натуральної вінтажної шкіри (Crazy Horse) із фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому вміщає все найнеобхідніше. Усередині одне основне відділення для паперових грошей, кілька секцій для пластикових карток та кишеня для копійок на кнопці. Відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом та високою якістю матеріалів, гарантовано прослужить Вам багато років. Хороший подарунок будь-якій сучасній людині (підходить для чоловіків та жінок). Модель представлена у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴









