
Обкладинка для авто документів із натуральної шкіри синього кольору ST Vintage
625 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-703-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (Crazy Horse). Ви можете бути впевнені, що Ваші документи будуть під надійним захистом, адже даний виріб створений саме для цього. Можна розглядати цей аксесуар як необхідність, а також як доречний подарунок на будь-який випадок. На лицьовій стороні обкладинка декорована красивим тисненням. Усередині розташовані відділення під кредитні карти, шкіряні прозорі віконця та комплект прозорих сторінок для різних документів, які при бажанні можна легко зняти. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴







