
Маленький жіночий шкіряний гаманець бордового кольору Grande Pelle
800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-619-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний гаманець потрійного складання ручної роботи з фіксацією на магніти. Виготовлений із натуральної шкіри Crazy Horse в марсаловому кольорі. Відмінний варіант для жінок, яким головне компактність та якість. Усередині гаманець має одне велике зручне відділення для паперових грошей та шість секцій для пластикових карток. Модель відрізняється неординарним дизайном, відмінною якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена із цільних шматків натуральної італійської шкіри без використання підкладок, ущільнювачів і картону, що швидко рветься. Аксесуар виготовляється у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 800 ₴









