
Невеликий жіночий шкіряний гаманець пудрового кольору ручної роботи Grande Pelle
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-643-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний жіночий гаманець ручної роботи з фіксацією на магніти. Чудовий пудровий відтінок надає йому ніжного і жіночного вигляду, підкреслюючи тонкий смак його власниці. Усередині гаманець має одне велике зручне відділення для паперових грошей та шість секцій для пластикових карток. Модель відрізняється неординарним дизайном, відмінною якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків італійської шкіри без використання підкладок, ущільнювачів і картону, що швидко рветься. Елегантність у кожній деталі – ось що уособлює цей гаманець із натуральної шкіри високої якості. Аксесуар виготовляється у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 900 ₴











