
Маленький чорний шкіряний гаманець із гладкої шкіри Grande Pelle
850 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-643-2
Відправка з 14 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний гаманець ручної роботи з фіксацією на магніти. Виготовлений з натуральної італійської гладкої шкіри в чорному кольорі. Усередині гаманець має одне велике зручне відділенням для паперових грошей та шість відділень для пластикових карт. Модель відрізняється чудовою якістю, її унікальність полягає в тому, що вона виготовлена з цілісних шматків шкіри рослинного дублення. Аксесуар виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 850 ₴








