Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виготовлений із натуральної вінтажної шкіри (Crazy Horse) із фіксацією на кнопку. Досить компактний, але при цьому вміщає все найнеобхідніше. Усередині одне основне відділення для паперових грошей та шість секцій для пластикових карток. Відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом та високою якістю матеріалів, гарантовано прослужить Вам багато років. Хороший подарунок будь-якій сучасній людині (підходить для чоловіків та жінок). Модель представлена у різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴









