
Червоний жіночий гаманець на блискавці ручної роботи Grande Pelle Serpente
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-615-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець преміум класу, виготовлений виключно з натуральної цільної шкіри. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Виріб немає картону, немає підкладкових тканин, форма зберігається завдяки пружності самої цільної шкіри. Завдяки цьому модель має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Гаманець закривається на блискавку - міцну і надійну. Всередині має два основних широких відділення, два прилеглих, дванадцять секцій для пластикових карток та кишеню на блискавці. При бажанні в гаманець можна покласти телефон або документи. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 200 ₴











