
Жіночий шкіряний гаманець купюрник ручної роботи на застібці червоного кольору Grande Pelle Anet
1 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-611-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець ручної роботи виконаний у вінтажному стилі з натуральної шкіри Crazy Horse, яка дуже дорого виглядає. Виріб має стильний дизайн з урахуванням всіх модних тенденцій. У складеному вигляді закривається хлястиком і фіксується на кнопку. Всередині є все необхідне для розміщення купюр, карток та копійок. Портмоне виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри, без використання підкладок, ущільнювачів та картону, що швидко рвуться. Ви можете не сумніватися, що аксесуар прослужити вам не один рік. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 400 ₴











