
Жіночий фіолетовий гаманець-клатч із натуральної шкіри на змійці Marco Coverna MC 6054-11
2 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-463-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний аксесуар з натуральної шкіри від Marco Coverna. Модель має зручний і надійний спосіб закриття - на блискавку. Усередині передбачено чотири основні та два приховані відділення для паперових грошей, купюра будь-якого розміру зручно поміщається в кожну з них(при необхідності можна покласти телефон). Для пластикових карток є вісім секцій, для монет - відділення на блискавці. Особливістю моделі є наявність додаткового блоку, який зручно закривається магнітами. В ньому заходяться дві прилеглі кишені та секції для пластикових карток (три з яких прозорі). Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці, можна носити на зап'ясті (в комплекті є ремінець). Гаманець стане відмінним подарунком для будь-якої сучасної жінки. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Магнітна, Блискавка |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 2 000 ₴











