
Коричневий чоловічий портмоне з блоком для документів з натуральної шкіри Horton
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-605-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри, м'якої, приємної на дотик. Складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. Всередині є три відділення для купюр, одна на блискавці, дев'ять секцій для пластикових карток, три прозорих віконця і дві приховані кишені. Передбачено знімний вкладиш для документів з розворотом формату А5. Для копійок є велика зручна монетниця. Лицьова сторона прошита нитками в тон шкіри і тисненням з назвою бренду. Такий чоловічий гаманець відмінно підійде діловим людям, і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton Collection |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴










