
Чоловіче шкіряне портмоне для прав та документів Marco coverna MC 5176
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-540-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портмоне відомого бренду Marco Coverna, виготовлене з натуральної шкіри преміум якості. Усередині знаходиться чотири секції для пластикових карток, три відділення для паперових грошей (одне закривається на блискавці), дві потаємні кишені та монетниця (закривається на кнопку). Особливістю гаманця є наявність блоку з прозорими кишенями для документів та посвідчення водія разом із вкладишем з розворотом формату А5. Гаманець складається навпіл і фіксується на кнопку. На лицьовій стороні розташоване тиснення з логотипом бренду. Такий солідний чоловічий гаманець чудово підходить діловим людям та людям, які люблять класику. Купити комфортно та безпечно цю модель і багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 5 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
- Ціна: 1 250 ₴











