
Стильний бірюзовий жіночий гаманець із гладкої шкіри на магнітах Marco Coverna
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-429-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду, модель гармонійно поєднує в собі відразу кілька кольорів. Ззовні використовується два основні кольори - бірюзовий та червоний. Усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже красиво та стильно. Функціонал гаманця так само порадує Вас. Основна частина фіксується за допомогою магніту, має чотири широкі відділення для паперових грошей, одне прилегле відділення, вісім секцій для пластикових карток та дві кишені на блискавці для більш цінних речей та копійок. Ззовні розташована відкрита кишеня та додаткове відділення на блискавці. Гаманець виготовлений з якісної натуральної гладкої шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Модель дуже зручна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴








