
Чоловічий гладкий вертикальний шкіряний гаманець Boston (чорний)
1 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-606-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінний чоловічий гаманець в класичному дизайні чорного кольору. Виготовлений з натуральної шкіри високої якості з ефектним блиском, яка має відмінні експлуатаційні характеристики. Гаманець складається вдвічі і застібається на кнопку, має багато відділень для пластикових карток, документів, грошей та монет. Зовнішній вигляд портмоне багатий, такий аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника. Модель приємно лежить в руці, дуже якісний виріб, з вищого сегмента чоловічих шкіряних аксесуарів. Тому купуйте даний гаманець для себе або на подарунок близькій людині. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- три відділення для купюр (одне на блискавці);
- три прилеглих кишені;
- вісім секцій для пластикових карток;
- прозоре віконце для документів;
- монетниця на кнопці;
- вертикальна кишеня на блискавці;
- два слота для сім-карт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 250 ₴










