
Велике чоловіче шкіряне портмоне з відділенням для документів жовтого кольору Horton
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-605-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри, м'яких якої, приємної на дотик. Складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. Всередині є три відділення для купюр, одна на блискавці, дев'ять п'ять секцій для пластикових карток, три прозорих віконця і дві приховані кишені. Передбачено знімний вкладиш для документів з розворотом формату А5. Для копійок є велика зручна монетниця. Лицьова сторона прошита нитками в тон шкіри і тисненням з назвою бренду.. Такий чоловічий гаманець відмінно підійде діловим людям, і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Жовтий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
- Ціна: 900 ₴








