
Чорний жіночий шкіряний лаковий гаманець на блискавці для грошей і карт Marco Coverna
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-500-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець має якісну фурнітуру і приємну лакову фактурну шкіру. Дана модель порадує Вас великими розмірами, місткістю і дуже простою структурою. Усередині розміщені секції для зберігання купюр(банкноти розміщуються рівно не перегинаючись), мобільного телефону, паспорту та інших документів. В перегородці знаходиться кишеня на блискавці для копійок. Особливістю даного гаманця є наявність великої кількості відділень для пластикових карток. Гаманець легко закривається за допомогою металевої блискавки. Спереду гаманець декорований красивим фірмовим значком з логотипом бренду, упакований в коробочку від виробника.Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої сучасної жінки, дівчини. Комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
- Ціна: 1 200 ₴






