
Невеликий шкіряний жіночий гаманець синього кольору Boston S1201B Blue
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, м'якої приємної на дотик. Завдяки компактним розмірам, такий гаманець точно поміститься навіть в маленькій жіночій сумочці. Складається втричі і застібається за допомогою металевої кнопки. Має два відділення для паперових грошей, три секції для пластикових карток (одне прозоре), дві приховані бокові кишені та зручну металеву монетницю з зовнішньої сторони. Вся фурнітура найвищої якості, виконана під золото. Такий гаманець стане відмінним подарунком для будь-якої жінки або дівчини. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 000 ₴








