
Тонкий шкіряний жіночий гаманець з асиметричним клапаном бордового кольору ST Leather 212
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-425-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель створена для сучасної жінки, яка цінує не лише практичність, а й естетику. Гаманець має витончений дизайн, а його асиметричний клапан надає додатковий шарм. Виготовлений із якісної натуральної шкіри, відрізняється міцністю та довговічністю. Усередині знаходяться дві широкі кишені для паперових грошей, три кишені відкритого типу, вісімнадцять секцій для пластикових карток та кишеня на блискавці у перегородці. Модель дуже функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Надасть стильності та індивідуальності будь-якій жінці. Купити гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴









