
Шкіряний картхолдер кредитниця, шкіряна обкладинка на права id паспорт
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-735-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості crazy horse, закривається за типом книжечки, без фіксації. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом. Модель має лаконічний дизайн та продуманий функціонал. Всередині передбачені два прозорих віконця для документів та чотири секції для пластикових карток. Обкладинка підходить як на id паспорт так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку, можно використовувати як картхолдер. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Кредитница/Кардхолдер |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість карт, що вміщаються | 6 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розташування монетниці | немає |
- Ціна: 500 ₴









