-33%


Стильний жіночий наручний годинник золотистого кольору
450 ₴
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-000-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий годинник елегантно виглядає на руці і радує око оточуючих. М'який незвичайний кольчужний ремінець зручно сидить на руці та надає ексклюзивності. Такий годинник приверне увагу будь-якої представниці прекрасної статі, будь то ділова жінка, що цінує строгість або модниця, яка любить гламурні аксесуари. Годинник має хорошу репутацію якісного продукту, а його неймовірний і незабутній дизайн поєднується практично з будь-яким типом одягу. Варто лише раз побачити цей годинник, щоб назавжди закохатися в неповторність кожної їхньої лінії. Купити безпечно та комфортно цей годинник можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Золотий |
| Тип | Класичні годинник |
| Стать | Жіноча |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Браслет/Ремінець | Золотий |
| Стан | Новий |
| Формат часу | 12 годин |
- Ціна: 300 ₴





