Модель закривається клапаном і фіксується на кнопку. Вміщує в себе купюри в повну довжину. Для цього є три відділення, між ними кишеня на блискавці для копійок. Під пластикові картки створено окремий блок, який закривається на кнопку. В ньому знаходиться сім секцій для пластикових карток, одне прозоре віконце для документів та три прихованих кишені для купюр або чеків. На звороті знаходиться зручна кишеня на блискавці, в яку можна покласти копійки та інші дрібниці. Матеріалом слугує натуральна шкіра найвищої якості з приємною фактурою. Спереду гаманець декорований красивим фірмовим значком з логотипом бренду, упакований в коробку від виробника.Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: Ціну уточнюйте












