
Елітний жіночий гаманець із натуральної шкіри м'ятного кольору Marco Coverna W 001 Light Green
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-451-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на приховані магніти, що забезпечує надійне зберігання ваших цінностей та надає виробу гармонійного вигляду. Усередині знаходяться три відділення для купюр, дві прилеглі кишені для чеків або інших дрібниць, дванадцять секцій для пластикових карток дві прилеглі кишені та монетниця на кліпсі. Зовні знаходиться одна кишеня відкритого типу. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке надає йому додатковий шарм та виразність. Красивий відтінок надає йому ніжного та жіночного вигляду, підкреслюючи тонкий смак його власниці. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність!Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Кліпси, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴









