
Класичний шкіряний чоловічий гаманець на кнопці Marco Coverna 22-208
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-541-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець від бренду MD Leather. Виріб виготовлений з натуральної шкіри з природною фактурою, закривається на хлястик з кнопкою. Усередині гаманця два основних відділення під паперові гроші (перегородки між ними шкіряні), кишеня на блискавці на задній стінці, п'ять секцій під пластикові картки (дві прозорі), дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. Портмоне відмінно підходить чоловікам майже з будь-яким стилем. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











