
Чорний лаковий жіночий гаманець з натуральної шкіри на магнітній фіксації Marco Coverna 403-1011
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-496-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію на магнітах. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного вмісту. Це три широкі відділення для купюр, прихована кишеня на блискавці в стінці та вісім секцій для пластикових карток. Головною особливістю моделі є наявність великої металевої монетниці (має дві секції), яка розташована з зовнішньої сторони. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри (гарантує тривалий термін експлуатації), прикрашений красивою золотистою фурнітурою. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Портмоне представлене в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











