
Шкіряний чоловічий гаманець клатч на дві блискавки Marco Coverna 801
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-567-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана з якісної натуральної шкіри. Клатч складається з двох автономних відділень, в яких можна розмістити необхідні в повсякденному житті речі. В одному з відділень передбачені три відділення під банкноти, дві прилеглі кишені, вісім секцій під пластикові картки, а також відділення на блискавці яке може слугувати монетницею. Другий блок має відділення для паперових купюр, документів та мобільного телефону. Для носіння передбачена ручка для долоні та ремінець для руки. Володарі даного клатча, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 000 ₴











