
Класичний шкіряний жіночий гаманець червоного кольору Marco Coverna MA 501-1
1 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-468-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена в білі червоному кольорі. Фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше ніж кнопкою. Всередині заходиться чотири широкі відділення для паперових грошей, два відділення на блискавці, вісім секцій для пластикових карток та одна потаємна внутрішня кишеня. На зовнішній стороні знаходиться додаткове відділення на блискавці для копійок та інших дрібничок. Гаманець виготовлений з якісної натуральної шкіри, м'яких якої, приємної на дотик, що гарантовано, прослужити Вам дуже довго. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











