
Чорний класичний жіночий гаманець на магнітах Marco Coverna 1412
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 1927-494-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуже вдала модель жіночого класичного гаманця з великою металевою монетницею з зовнішньої сторони. Гаманець пошитий з натуральної шкіри найвищої якості, фіксується за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей, прихована кишеня на блискавці, вісім секцій для пластикових карток та одне прилегле відділення. Якщо Ви шукайте зручний, практичний та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴










