
Маленька обкладинка для авто документів із файлами з натуральної шкіри PS Leather
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-700-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. На лицьовій стороні виконано красиве тиснення. Всередині передбачені два прозорих вікна для документів та чотири прозорих вкладиша для пластикових карток. Модель підходить як на авто документи(нового зразка), id паспорт так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити швидко та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Жовтий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6-10 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴










