
Горизонтальна обкладинка на посвідчення "МВС" (Міністерство внутрішніх справ) із шевроном
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-749-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із якісної натуральної шкіри на посвідчення МВС або НПУ. Посвідчення складається вдвічі без фіксації. Усередині два напівпрозорі відділення для документів розміру пластикової картки. Передбачено отвір для карабіна на ланцюжку для страхування обкладинки від втрати. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці риси в одному виробі, від українських майстрів. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 475 ₴






