
Обкладинка на посвідчення особистості офіцера з РU шкіри
50 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1927-708-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з еко шкіри хорошої якості польського виробництва. Закривається за типом книжечки, без фіксації. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Інше |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 50 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.










