
Великий шкіряний гаманець на блискавці з ремінцем для руки Marco Coverna MC 7003
1 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-493-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, приємна на дотик). Підходить як жінкам, так і чоловікам. Гаманець зручно закривається за допомогою металевої блискавки. Всередині знаходяться три широкі та два прилеглі відділення для паперових грошей, вісім секції для зберігання карток, в перегородці кишеня на блискавці для копійок та інших дрібничок. Модель дозволяє переносити в собі паспорт або телефон. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати аксесуар як клатч. Володарі такого шкіряного портмоне, неодмінно оцінять зручність, зовнішній вигляд та якість аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 500 ₴




