
Тонкий шкіряний жіночий гаманець червоного кольору ST 009
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-489-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з приємною на дотик натуральної шкіри високої якості, що гарантовано прослужити вам дуже довго. Гаманець вийшов досить тонким та компактним, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Всередині знаходиться три відділення для паперових грошей та дванадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. Збоку передбачена велика кишеня на застібці змійці в котру можна покласти монети, чеки або навіть смартфон до 5,5 дюймів. Модель дуже зручна в повсякденному використанні. На лицьовій стороні знаходиться красивий значок з логотипом виробника. Аксесуар упакований в красиву фірмову коробочку. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний жіночий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 000 ₴











