
Червона шкіряна обкладинка для пенсійного посвідчення з відділенням для ID карти
475 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-758-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичність даного виробу дозволяє вберегти документ від небажаних пошкоджень та швидкого старіння. Красива і практична обкладинка - це універсальний подарунок! Підходить як чоловікам так і жінкам, людям які хочуть виглядати престижно. Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, естетично красиво оформлена, виконана за складною технологією, що підкреслює статус і смак власника. Модель має два прозорих відділення прошитих по периметру шкіряними вставками. Основне для пенсійного посвідчення та додаткове для пластикової карти. Дана обкладинка представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Виробник | Profi |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Червоний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Довжина | 125 мм |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Ширина | 85 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 475 ₴










