
Маленький жіночий шкіряний гаманець бордового кольору на магнітах Marco Coverna 1419
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-444-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з якісної, приємною на дотик натуральної шкіри. Гаманець фіксується за допомогою прихованих магнітів, структура моделі проста і зручна. Внутрішній розворот відкриває доступ до основного відділення для купюр, секціям для пластикових карток та прихованим кишеням для чеків та інших дрібниць. Є прозоре віконце для документів. Зручна монетниця на змійці винесена назовні. Модель приємно лежить в руці. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зовнішній вигляд, зручність і практичність. Аксесуар упакований у фірмову коробочку. Тому купуйте цей гаманець для собі або на подарунок близькій людині. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











