
Компактний тонкий чоловічий гаманець із затискачем з натуральної шкіри Marco Coverna 1007
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-641-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий гаманець із затиском бренду Marco Coverna, виготовлений з м'якої телячої шкіри найвищої якості. Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше. Модель має оригінальний дизайн, всередині прикрашений синіми шкіряними вставками, виглядає дуже стильно та красиво. Для паперових грошей передбачено закрите відділення та металевий затискач, також модель має дві приховані кишені, три секції для пластикових карток та кишеню на блискавці для монет. Аксесуар чудово підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, компактність та презентабельний зовнішній вигляд. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Marco Coverna |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Ширина | 90 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
- Ціна: 1 500 ₴











