
Стильний шкіряний чоловічий гаманець купюрник під крокодила Vinson
1 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-594-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель турецького виробництва, виконана з натуральної шкіри. Лицьова сторона оформлена тисненням під шкіру крокодила, внутрішня частина пошита з зернистої шкіри. Купюрник закривається без фіксації, завдяки чому, можна швидко та легко дістатися до грошей чи карток. Всередині є дві прилеглі кишені, одна широка та одна на змійці. Для пластикових карток передбачено одинадцять секцій, одна з яких прозора. Такий гаманець підходить як жінкам так і чоловікам та стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Модель досить функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinson |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: 1 000 ₴











