
Тонкий шкіряний чоловічий гаманець купюрник на багато карток Marco Coverna 22-337
1 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-593-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Шкіра гладка, приємна на дотик. Виріб пошитий якісно, закривається з фіксацією на магніти. Вміщує більше десяти пластикових карток, для купюр має чотири відділення, для копійок кишеня на змійці, для документів прозоре віконце. Модель зручна в повсякденному використанні, банкноти лягають рівно не згинаючись, завдяки чому гаманець вийшов досить тонким. Гаманець відмінно підійде діловим людям та людям, що люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









