
Шкіряна обкладинка на паспорт та авто документи ручної роботи
680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-811-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки без фіксації. Всередині знаходиться відділення для паперового паспорту, чотири секції для пластикових карток, чотири прозорі файли для інших документів і прихована кишеня для грошей та різних дрібничок. Модель виглядає дуже солідно та презентабельно, а також дозволяє зберігати документи протягом багатьох років. Обкладинка виготовляється вручну із цілісного шматка шкіри руками досвідченого майстра у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Privilege |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Ретро автомобіль |
- Ціна: 680 ₴











