
Чорний тонкий шкіряний затискач для грошей ST
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-590
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена із натуральної гладкої шкіри високої якості. Усередині по центру розташований зажим скріпка, на зворотному боці - кишеня для пластикової карти. Даний аксесуар дуже компактних розмірів легко поміщається в будь який карман чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нікуди покласти, дуже популярний серед молоді. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 5 мм |
- Ціна: 250 ₴







