
Маленький жіночий шкіряний гаманець коричневого кольору Hassion H 214
750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-484-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і практичний гаманець виготовлений з якісної натуральної шкіри, гладкої і приємної на дотик. Застібається за допомогою металевої кнопки. Має три відділення для паперових грошей(одне на блискавці), сім секцій для пластикових карток (одна прозора) та одну невелику приховану кишеню збоку. Для копійок є велика, зручна монетниця на застібці клямці, яка знаходиться з зовнішньої сторони. Гаманець стане прекрасним подарунком для жінки, яка цінує компактність. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно дане портмоне та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hassion |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 750 ₴











