
Чоловіча шкіряна сумка на дві блискавки з клапаном на магнітах Marco Coverna 1538-40L
3 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-001-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденна сумка вертикального типу із плечовим ременем. Модель пошита із натуральної шкіри найвищої якості в чорному кольорі. У сумці є два основних відділення, які закриваються двома автономними блискавками. У кожному відділенні розташована додаткова кишеня, у першому на блискавичній застібці, у другому у стінках сумки. Зовні знаходиться велика плоска кишеня, яка прикривається клапаном на магнітах. На звороті розташована врізна кишеня на змійці. З боків до сумки пришите кріплення для плечового ременя. Аксесуар чудово підійде для повсякденного використання. Купити комфортно та безпечно цю сумку та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 500 ₴










