
Бірюзовий жіночий шкіряний гаманець на багато карток Boston
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-401-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик та має красивий бірюзовий колір. Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Всередині знаходиться два широких та два прилеглих відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці для більш цінних речей та п'ятнадцять секцій для пластикових карток (одна прозора). На зовнішній стороні розташована врізна кишеня на застібці для чеків та інших дрібничок. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴








