
Обкладинка на права і ID паспорт з натуральної шкіри зеленого кольору ST Leather
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-792-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Усередині передбачені два прозорих відділення. Дана модель підходить як на id паспорт, авто документи (нового зразка) так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 70 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість прозорих відділень | 6 |
- Ціна: 350 ₴










