
Шкіряна обкладинка на паспорт із гербом України синього кольору ST Leather
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-706-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичність даного виробу дозволяє уберегти паспорт від небажаних пошкоджень та зносу, оскільки обкладинка надійно захищає паспорт від потертостей та заломів. Підходить як чоловікам, так і жінкам, бізнесменам, патріотам України та людям, які хочуть виглядати престижно. Обкладинка естетично красиво оформлена, виконана за складною технологією, що підкреслює статус та смак власника. Виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
- Ціна: 500 ₴











