
Тонкий шкіряний затискач для грошей на кнопці з кишенями для карток PUOS
500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-591-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита із натуральної шкіри високої якості, має фіксацію на кнопку. На лицьовій стороні є тиснення з назвою бренду. Всередині по центру розташований металевий затискач та два відділи для пластикових карток. На звороті так само є кишеня. Модель дуже компактних розмірів, легко вміщується в будь-яку кишеню чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нема куди покласти. Такий аксесуар це функціональна і корисна річ для людини будь-якої статі, віку та статусу. Купити комфортно та безпечно даний затискач та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 500 ₴







