Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель виготовлена із натуральної гладкої шкіри високої якості. Усередині по центру розташований металевий зажим і два карманчика для пластикових карток, на зворотному боці - ще один карман. Даний аксесуар дуже компактних розмірів легко поміщається в будь який карман чи сумочку. Незамінна річ, особливо для теплої пори року, коли великі габаритні гаманці нікуди покласти. Даний гаманець дуже популярний серед молоді, особливо студентів. Модель представлена в різних кольорах, кожен зможе підібрати зажим на свій смак. Купити комфортно та безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 500 ₴










