
Модний компактний жіночий гаманець на магнітах пудрового кольору Marco Coverna MC 2201
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-467-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами відмінний жіночий гаманець, поєднує в собі компактність та функціональність, складається вдвічі та фіксується клапаном на магнітній застібці. Модель виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, яка відмінно носитися протягом тривалого часу. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей, три прилеглі кишені та чотири секції для пластикових карток. Для монет та інших дрібничок передбачено автономне відділення на блискавці. Гаманець чудово виглядає та приємно лежить в руці, а красивий пудровий колір додасть у будь-який образ нотки жіночності і неперевершеної чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Пудровий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴











